Szkolenie z przedmiotu Biznes i Zarządzanie

Centrum Otwartej Edukacji oraz Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii zapraszają nauczycieli do udziału w szkoleniu przygotowującym do realizacji podstawy programowej nowego przedmiotu Biznes i Zarządzanie.

Podczas szkolenia zostaną omówione w sposób praktyczny wybrane zagadnienia z podstawy programowej przedmiotu Biznes i Zarządzanie, w szczególności istotne zmiany w stosunku do wcześniejszej podstawy programowej Podstaw przedsiębiorczości.

Szkolenie odbędzie się stacjonarnie w dniach 23-24 października 2023 r. w godz. 9.00-16.00 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie SGH.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na szkolenie należy się zapisać pod tym linkiem. Rejestracja trwa do 13 października 2023 r. Po zakończeniu zapisu każdy otrzyma potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu oraz niezbędne informacje organizacyjne.

Patronat nad wydarzeniem sprawują Ministerstwo Edukacji Narodowej, GovTech Polska oraz Instytut Badań Edukacyjnych.

szkolenie biznes i zarzadzanie 1